TRASA: W 80 gór dookoła Polski na… hulajnodze

W 80 gór dookoła Polski na hulajnodze.

„Podróżować nie po to, aby dotrzeć do celu, lecz aby dojechać jak najpóźniej, aby nie dojechać, o ile możliwe, nigdy.” C. Magris

http://event.trackcourse.com/view/hulajnogowy-diadem-polskich-gor-2022?fbclid=IwAR1TqQRssGRfvml-IC39Nng0EWOXPwrih-ziy4k7wI_PmUof–0tsKte2m8

 Cel projektu / wyzwania

W wakacje 2022 wyruszam, aby pokonać po raz pierwszy w historii Diadem Gór Polski na… hulajnodze. W jakiej formule? W pojedynkę, jednym ciągiem, z plecakiem i sakwą na kierownicy ku przygodzie. Mogę korzystać z tego co napotkam na trasie (np. sklepy, schroniska itp) Z noclegami własnymi.

Ze względu na formułę bez wsparcia to co zabiorę na starcie z ekwipunku na plecy – będę niósł do końca trasy. Dodatkowym obciążeniem będzie hulajnoga (około 6 kg)

Jeżeli ktoś dołączy się na jakimś odcinku do wspólnego przemierzania szlaku – jest taka możliwość. Postaram się równie dobrze promować aktywność fizyczną i polskie góry. 

 Na Diadem Gór Polski składa się, aż 80 szczytów rozsianych w różnych pasmach górskich w Polsce. Szczyty potwierdzać będę w specjalnej książeczce – wydanej przez Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze – czyli Książeczce Odznaki Diadem Polskich Gór.

Diadem to rozszerzona wersja Korony Gór Polski. Tylko jeden szczyt – Rudawiec nie jest zawarty w Diademie. Jednak w swoim planie nie pominąłem go. I nie pominę podczas wyprawy. To jest moje marzenie, a po wyścigach w 2021 (Pomorska 500, Wschód 1400) wierzę, że je spełnię. Trasę wraz z wszystkimi szczytami mam już zaplanowaną. Ma ona ponad 2500km. Przedstawiam ją już teraz:

http://event.trackcourse.com/view/hulajnogowy-diadem-polskich-gor-2022?fbclid=IwAR1TqQRssGRfvml-IC39Nng0EWOXPwrih-ziy4k7wI_PmUof–0tsKte2m8

Będą na niej również zaznaczone wszystkie szczyty.

Podczas wyprawy będzie można mnie śledzić 24h na dobę i na mapie, oprócz trasy, będzie widoczne, którą górę już zdobyłem.

close

Newsletter

Chcę widzieć postępy Twojej przygody. Mój email.

* Zgadzam się na odbieranie wiadomości email ze strony www.pawelkalinowski.pl.

* Interesują mnie hulajnogi. Chętnie porozmawiam o tym produkcie. Proszę o telefon.

Tags: No tags