„Gdy głosy usłyszę u drzwi, czyjekolwiek wejdźcie poproszę.
Jestem zbieraczem głosów, a mój dom bardzo lubi gdy,
Śmiech ściany mu rozjaśnia, dusze, ludzi i pieśni.
Wpadnijcie na parę chwil, kiedy los was zabierze w te strony.
Bo dom mój otworem stoi, dla takich, jak WY.”

W.G.B

Przez 40lat swojego życia zawsze miałem do czynienia ze sportem. Najpierw, jako zawodnik (rekord na 10km – 32min. 43s.), później, jako trener. Moi podopieczni zdobywali medale na mistrzostwach wojewódzkich, międzywojewódzkich i ogólnopolskich. W latach 2010-2016 byłem Dyrektorem Sportowym Biegu Niepodległości w Białymstoku. Pod koniec 2018r. moja grupa sportowa została oficjalnie zarejestrowana pod nazwą 3T Total Tri Training Białystok. W 2019r pod egidą Stowarzyszenia została powołana pierwsza w regionie klasa o profilu triathlon w Szkole Podstawowej nr 9 w Białymstoku.

Lubię góry. Uwielbiam. Kiedy jestem w górach nie istnieją dla mnie problemy, zgiełk i pośpiech. Jest tylko natura i podróż razem z jej rytmem. Do Korony Wielkiej Korony Tatr jeszcze kilku szczytów mi brakuje, ale prędzej, czy później, zdobędę wszystkie. 🙂

Nie jestem nikim szczególnym. Na pewno nie pępkiem świata. Życie – przez różne syfy i trudności – pokazało, że czasami trzeba do tego dna dobić, walnąć gębą o ziemię, żeby móc się odbić. I żeby iść w dobrym kierunku.

Na szczęście mam swoje hulajnogi. Pokonywanie coraz dłuższych dystansów, walka z ciałem oraz docieranie do miejsc i stanów umysłu, których wcześniej się nie znało. To sprawia mi frajdę, taką przez duże F. Oczywiście nie byłoby to możliwe bez pierwiastka szaleństwa połączonego z dość dużą wytrwałością. Moje wyzwania to: Pomorska 500, Wisła 1200, Wschód 1400. Wszystko w kilometrach, wszystko na hulajnodze i wszystko bez wsparcia z zewnątrz.

Na koniec napiszę jeszcze kilka zdań na temat spacerów po Podlasiu. Idea przechadzek powstała w listopadzie 2020r. celem ich jest odkrywanie urokliwych i mniej znanych miejsc na wschodzie Polski. Organizuje je 1 x w miesiącu, a przy okazji każdej z nich pomagamy dla osób, które miały mniej szczęścia w życiu. I tak, gdzieś to mam w głowie, aby zainspirować do pomocy innym. Tak po prostu z serca

Odezwij się do mnie czasem… daj znać, co u Ciebie. Wasze wszystkie zdania działają bardzo motywująco. Będzie mi niezmiernie miło. Dziękuję. Paweł.

close

Newsletter

Chcę widzieć postępy Twojej przygody. Mój email.

* Zgadzam się na odbieranie wiadomości email ze strony www.pawelkalinowski.pl.

* Interesują mnie hulajnogi. Chętnie porozmawiam o tym produkcie. Proszę o telefon.