CROSSO – perfekcyjne sakwy, mam RABAT i się podzielę :)

Dziś mam dzień przerwy dlatego z dużą przyjemnością przedstawię jednego ze swoich sponsorów. Firma #CROSSO wyposażyła moją hulajnogę w sakwy abym mógł zmieścić potrzebne rzeczy w sposób który nie będzie przeszkadzał przy moich ruchach.

Firma cechuje się tym że jest w stanie zaprojektować i wyprodukować wyjątkowe sakwy specjalnie dla nas. Oczywiście, ma w ofercie wiele sakw standardowych ale ja bardzo cenię w nich to że dopasowują swoje produkty do klienta. Moje sakwy dostałem zupełnie za darmo, trochę pewnie dlatego że firma również jest ze stolicy Podlasia czyli Białegostoku !!!! 🙂

Poza sakwami specjalnie na moje hulajnogi firma #CROSSO specjalizuje się w sakwach i torbach na inne pojazdy z rowerem na czele. Udowadniają że wygodne przewożenie akcesoriów niezbędnych podczas wycieczki jest możliwe i nie musi być uciążliwe dla prowadzącego pojazd. Ja ze swojej strony rekomenduję.

Kod rabatowy

Umówiłem się z firmą #CROSSO na rabat dla osób które mnie obserwują i są ze mną podczas wyprawy 80scooterpeaks. Będę bardzo zadowolony jak torby #CROSSO zobaczę następnym razem przy Waszych hulajnogach, rowerach, kajakach czy motorach.

Zapraszam do sklepu internetowego: https://crosso.pl/

KOD RABATOWY ode mnie, na CAŁE 7% to:

hulajZcrosso

close

Newsletter

Chcę widzieć postępy Twojej przygody. Mój email.

* Zgadzam się na odbieranie wiadomości email ze strony www.pawelkalinowski.pl.

* Interesują mnie hulajnogi. Chętnie porozmawiam o tym produkcie. Proszę o telefon.

Tags: No tags