6_7/80 Najwyższy szczyt Bieszczad (Tarnica 1346) i podwieczorek (Wielka Rawka 1304) – coraz wyżej…

Konkretne kółko w upał 🙂

Miałem dziś dobry dzień. Humor, energię i turbo moc o mojego towarzysza doli i niedoli. „Zakręciłem” spore kółko bo Ustrzyki Górne – Tarnica – Wielka Rawka 0 Ustrzyki Górne – i przy tej pogodzie nie było lekko ale…………………………..co ja tam będę gadał, posłuchajcie moich lekkich kompanów na najwyższym szczycie Bieszczad Tarnicy.

Trochę byłem zaskoczony i nawet się lekko wzruszyłem

Tarnica to szczyt na który w sezonie letnim jest bardzo wielu chętnych do wejścia. To w końcu „Korona” Bieszczad i będąc tu, jest niemal obowiązkowe by wejść na sam szczyt. Spotkałem na szlaku bardzo wielu ludzi który oczywiście wyrażali duże zainteresowanie hulajnogą i moją misją. Lekko się wzruszyłem widząc i czując szczodrość i chęć wsparcia mojej misji. Ludzie pomogli mi na szlaku i w puszcze coś również szeleściło od czasu do czasu.

Zmotywowany

Taki byłem zmotywowany i zadowolony z siebie, że po obiedzie (Tarnicy) zachciało mi się pójść na podwieczorek (Wielka Rawka) i wyruszyłem pełny mocy. Pomyślałem że szybciej będę w domu 🙂 Pogadaliśmy z Maka Maka od którego jeszcze dostałem więcej mocy i …… chyba nie będę się kładł spać 🙂 Żarcik. Zobaczcie te moje pogawędki.

close

Newsletter

Chcę widzieć postępy Twojej przygody. Mój email.

* Zgadzam się na odbieranie wiadomości email ze strony www.pawelkalinowski.pl.

* Interesują mnie hulajnogi. Chętnie porozmawiam o tym produkcie. Proszę o telefon.

Tags: No tags